Geoblog.pl    Jouka    Podróże    Blog Roku 2011, czyli moja bardzo krótka historia konkursu :]    Wykluczenie z konkursu

Wykluczenie z konkursu

Polska, Warszawa

Jeśli ktoś planował na mnie głosować, to przepraszam za zamieszanie, ale jednak nie uczestniczę w konkursie.

Zgłosiłam bloga wg zasad i wzorując się na innych użytkownikach serwisu Geoblog.pl, którzy mają opisanych więcej niż jedną podróż, podałam linka do zakładki "Profil", gdzie również można było umieścić aktywny adres do strony konkursu. Przyjęto kandydaturę, jednak po paru godzinach ktoś z redakcji Blog Roku się obudził, że nie mogę podawać linka do profilu, za co zostałam automatycznie wykluczona z konkursu. Podając z kolei linka do zakładki "Podróże", nie było gdzie umieścić tego ich arcyważnego, aktywnego odnośnika do konkursu, w związku z tym, po 48h otrzymałam maila o kolejnym wykluczeniu z konkursu z powodu nieumieszczenia owego linka w widocznym miejscu...

Po wysłaniu maila z wyjaśnieniem, szanowna redakcja chyba nie zrozumiała problemu, wyliczając mi po raz wtóry zasady zgłaszania blogów w konkursie.Czas zgłaszania blogów minął, a mi się już nawet nie chce dociekać dlaczego jedni mogą wstawiać linka do profilu jako głównej strony bloga, a inni nie. No cóż, pozostanie to nadal niewyjaśnione, bo nie udało mi się trafić w Redakcji Bloga Roku na osobę, która przeczytałaby ze zrozumieniem treść maila.

Pozdrawiam zatem, a tym, którym się udało zgłosić blogi do konkursu życzę większego szczęścia w udziale w konkursie i wielu głosów :)

zuzkakom
zuzkakom - 2012-01-12 13:59
bardzo to dziwne! może zależy od tego, kto akurat sprawdzał Twojego bloga, bo ja nie miałam żadnych problemów.

zula - 2012-01-12 14:06
Jouka- ale ja widze na Twojej stronie odpowiedni link - niech bedzie cały czas i ponownie zgłoś REKLAMACJĘ - . To nie może tak być aby jeden pan czy pani decydowali o udziale w konkursie Blog Roku 2011, pozdrawiam.

Geoblog - 2012-01-12 14:11
Od 2008 roku organizatorzy konkursu nie mieli z tym żadnego problemu i nagle zmienili zdanie :(

Geoblog - 2012-01-12 14:18
Już wiemy o co chodzi - zuzkakom podała linka do podróży, nie do ogólnego profilu i w opisie ma link, dlatego blog nie został odrzucony

zula - 2012-01-12 14:20
...ale u mnie link jest w profilu i blog jest w konkursie !

zula - 2012-01-12 14:23
zuzkakom ma również w profilu bo tak należało umieścić !
podobnie mają pozostałe osoby np.genek.geoblog.pl

Jouka - 2012-01-12 14:32
Z tego, co się zorientowałam przed zgłoszeniem się do konkursu, to KAŻDY uczestnik Geoblog.pl, który ma więcej niż jedną opisaną podróż podawał linka do profilu, jako głównej strony swojego bloga. To dla mnie logiczne, dlatego ja też tak zrobiłam. Wszystko było dobrze, ponieważ przyjęto mnie do konkursu i moja kandydatura zawisła na stronie konkursowej. Dopiero po paru godzinach ktoś mnie wykluczył... :/ Ale cóż... Teraz to i tak już po "ptakach". Może w przyszłym roku - nic na siłę. Może tym razem dostałabym tak mało głosów, że bym się podłamała ;))

Geoblog - 2012-01-12 18:00
Cóż, właśnie znaleźliśmy blog, który jest nadal w konkursie, a nie ma na nim nigdzie linka! Taka to sprawiedliwość onetowa... A Jouke wykluczyli :(
Inna sprawa to fakt, że szanse na wygraną ma jedynie ten, kto posiada wielu znajomych i zmobilizuje ich do wysyłania sms-ów. Na przypadkowe głosy nie ma specjalnie co liczyć.

genek
genek - 2012-01-12 19:54
Uderz w stół genek sie odedzwie. Mojego bloga zakwalifikowali.. pewnie w dużej mierze to zasługa zuli , co mi podpowiedziała , gdzie i jakiego linka umieścić... dzieki:)

Jouka - 2012-01-13 12:14
Geoblog.pl: no właśnie jestem świadoma, że pierwszy etap to raczej ranking popularności, ale skoro zgłoszenie nic nie kosztuje... ;) W sumie dziwne, że największy konkurs blogowy robi pierwszy odsiew w ten sposób. Nie liczyłam na wygraną, dlatego szybko odpuściłam. Zdenerwowało mnie jednak ich podejście i niejasne zasady wykluczenia. Z drugiej strony nie można mieć szczęścia w dwóch konkursach pod rząd - limit już chyba wyczerpałam na ten rok ;)
Tak w ogóle, to dziękuję wszystkim za odzew i wsparcie :)

mirka66 - 2013-09-23 12:28
Nie ma sie czym przejmowac.W zyciu tak bywa.

Joa^Krzul
Zasoby: 129 wpisów129 175 komentarzy175 1340 zdjęć1340 1 plik multimedialny1